вівторок, 16 травня 2017 р.

Як здобути відзнаку імені Анатолія Кохана?

Якщо ви дослідник чи аматор, якому цікава історія і культура краю. Якщо ви не уявляєте  життя без пошуків і маєте опубліковану в газеті чи в Інтернеті публікацію про минуле краю. Якщо ви шануєте традиції та культуру Олександрії. Тоді варто подати матеріали на здобуття щорічної журналістсько-краєзнавчої відзнаки імені А.Кохана.
Для тих, хто має бажання долучитись до популяризації історії краю, журналісти і краєзнавці приготували не тільки відзнаку, але й розповідь у засобах масової інформації про ці досягнення, популяризацію вашого творчого пошуку.
ПОЛОЖЕННЯ
про журналістсько-краєзнавчу відзнаку імені Анатолія Кохана
1. Журналістсько-краєзнавча відзнака імені Анатолія Кохана (далі – Відзнака) засновується Олександрійською територіальною організацією Національної спілки журналістів України та вручається разом із відповідним Дипломом щороку на конкурсній основі за кращі публікації у періодичних виданнях, інтернет-ресурсах (блогах та інших електронних носіях засобів масової комунікації), а також шляхом публікації та видання книг, брошур та інших друкованих носіїв інформації з питань краєзнавства міста Олександрії, Олександрійського району та інших населених пунктів, які входили раніше у склад адміністративно-територіальних одиниць (округів, повітів) з назвою Олександрія чи є попередніми назвами цього населеного пункту.

2. Відзнака присуджується як одна нагорода за рік до Дня журналіста (6 червня). Межі часу публікацій робіт: з 1 червня по 1 червня.
Теми, які можуть бути висвітлені та надані для розгляду на конкурс з відзначення: історія та етнографія, історико-культурна та природнича спадщина, історичні розвідки з історії певних галузей чи певних періодів розвитку галузей життя міста Олександрії та Олександрійського району відповідно до пункту 1 Положення.
Конкурсні роботи повинні базуватися на історичних джерелах, мати критичний аналіз джерел та власні висновки з того чи іншого історичного факту.
3. Премія присуджується за рішенням більшості членів конкурсної комісії Відзнаки. Всі спори щодо питань присудження Відзнаки вирішує Бюро Олександрійської ТО НСЖУ, в тому числі ухвалює остаточне рішення щодо присудження Відзнаки, в тому числі у разі того, що конкурсна комісія не визначилась у присвоєнні Відзнаки.
Персональний склад конкурсної комісії затверджується Бюро Олександрійської ТО НСЖУ і складається з трьох осіб. В складі комісії повинні бути:
• член Олександрійської ТО НСЖУ,
• краєзнавець, що входить до складу комісії за пропозицією Олександрійської ТО НСЖУ (за згодою),
• голова Олександрійського осередку Кіровоградської обласної спілки краєзнавців (за згодою).
Засідання конкурсної комісії є правомочним за умови участі у ньому всіх трьох членів комісії. Рішення комісії приймаються більшістю голосів. При рівному розподілі голосів членів комісії остаточне рішення, з урахуванням точки зору членів конкурсної комісії, ухвалює Бюро Олександрійської ТО НСЖУ.
Свої обов’язки члени комісії виконують на громадських засадах.
4. Роботи до конкурсної комісії приймаються до 1 червня. Роботи подаються на конкурс, як правило, українською мовою. Роботи приймаються членом конкурсної комісії, якого визначають члени конкурсної комісії. Комісія у десятиденний термін, шляхом обговорення і відкритого голосування на засіданні, визначає автора чи колектив авторів роботи чи робіт, що отримує Відзнаку.
5. Одному і тому ж автору, за винятком учасників колективних робіт, Відзнака двічі не присуджується. Конкурсна комісія може запропонувати не присуджувати премію в разі не відповідності конкурсних робіт цьому Положенню.
6. Члени Комісії не мають права брати участь у голосуванні щодо визначення переможця Відзнаки в разі, якщо вони є претендентами або одноосібно, або у складі колективних робіт.
Конкурсні роботи можна передати для вивчення за адресою: вул. Шевченка, 100, редакція газети «Сільський вісник» з 9.00 до 17.00.

Немає коментарів:

Дописати коментар